Zástupce / zástupkyně vedoucí prodejny

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

20600 — 24600 Kč

Kontakt telefonicky PO - PÁ od 8:00 do 18:00 hod., zasláním životopisu na e-mail prace@novak-mu.cz nebo osobně po domluvě.
Místo výkonu práce na prodejně Novák Maso-Uzeniny v objektu Penny Marketu.
Pracovní doba: PO - PÁ , ranní / odpolední směna, včetně víkendů.
Požadujeme:
- odborné vyučení bez maturity
- vyučení v obchodním zaměření výhodou
- zkušenost s řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici
- základní znalost práce na PC
- práce v maloobchodním prodeji potravin
- zkušenosti s pokladnou
- přátelský přístup k zákazníkům
- zodpovědný přístup k práci, samostatnost
- zdravotní průkaz.
Náplň práce:
- odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho
- organizace práce na dané směně
- objednávání a příjem zboží
- příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
- obsluha zákazníků a prodej zboží
- kontrola kvality, čerstvosti zboží
- prezentace zboží v prodejních pultech.
Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení
- Multisport kartu, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění
- odměnu za práci o víkendech i svátcích
- zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
- odměna za výročí narozenin, slevové poukázky na nákup zboží
- lázně, zaškolení na prodejně.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 1.5.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 20600 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2021