TECHNIK / TECHNIČKA SLUŽEB

MONDO s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

22000 — 35000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zajištění příslušných služeb v půjčovně nájemních technologií, komunikace se zákazníkem při půjčování stojů, evidence zápůjček, předání a příjem strojů , drobné opravy, údržba a celková péče o nájemní technologie, občasný rozvoz strojů k zákazníkovi
- zabezpečení podpory, provádění montáže, instalace a oprav
- Vhodné pro mechaniky a zámečníky
- Požadujeme: min. ukončené SOU strojírenského směru s výučním listem, řidičský průkaz sk.B, příp. E a C - výhodou, zkušenost s kompresory - výhodou, pečlivost, samostatnost, odpovědný a aktivní přístup, ochota cestovat, základní znalost práce na PC
- Mzda dle praxe
- Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
- Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon, tablet, 4 týdny dovolené + 5 dní sick days, příspěvek na životní/penzijní připojištění, každoroční valorizace mezd, čtvrtletní a roční prémie a další
- V případě zájmu nás kontaktujte: iva.soldatova@mondo.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MONDO s.r.o.
  • Termin: 5.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.5.2021