ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

Tomáš Bernard Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazekZkrácený úvazek

20000 — 25000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost zkráceného úvazku.

Náplň práce: obsluha hostů.

Požadavky: praxe v pohostinství, příjemné vystupování a jednání s hosty, samostatnost, spolehlivost, práce s PC, ŘP sk. B.

Zaměstnavatel nabízí stravování.

Kontakt - p. Bernard Tomáš, tel.: 774 263 983, e-mail: bernardtomas@centrum.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně v Restauraci U Pilouse.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Tomáš Bernard
  • Termin: 3.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.6.2021