Prodavač / Prodavačka lahůdek

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazekDohoda o provedení práce

20000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Víta Nejedlého č.p. 1498
295 01 Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt: tel.: 725 263 697 (8-18 hod.), e-mail: prace@novak-mu.cz nebo osobně: Víta Nejedlého 1498, 295 01 Mnichovo Hradiště (pracovní den do 13 hodin)

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Mnichově Hradišti PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Náplň práce:
- Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
- Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
- Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- Kontrola kvality a čerstosti zboží
- Dodržování hygienických zásad
- Dodržování pravidel HACCP
- Komunikace a obsluha zákazníků
- Obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:
- Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
- Praxi s prodejem zboží
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost
- Zdravotní průkaz

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme:
- Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu
- Práci ve stabilní české společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Slevové poukázky na nákup zboží
- Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
- Odměna za výročí narození
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- Multisport karta
- Zaškolení na prodejně

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 19.4.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.7.2021