Montážní dělník - montáž plošin

AIR POWER s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

23000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní místo: Montážní dělník - montáž plošin
Místo výkonu práce: Plzeň, areál Škoda
Směnnost: 1-směnný provoz (6.00 - 14.30)
Mzdové podmínky: 23000 - 25000,-kč měsíčně
Nástup: možný ihned
Náplň práce: 1-směnný provoz, kompletace kompresorů z jednotlivých komponentů, lehké montážní práce, užívání ručního elektrického a vzduchového nářadí, obsluha zdvihacích zařízení, orientace v technické dokumentaci, strojírenská výroba, montáž kompresorů, generátorů, světelných věží
Požadujeme: vyučen v oboru např. zámečník, mechanik, opravář (u chybějící kvalifikace lze zaučit), zručnost, pracovitost, ochota práce v kolektivu, ochota práce přesčas, orientace v technické dokumentaci
Nabízíme: týden dovolené navíc, 1-směnný provoz, roční bonus, stravenkový paušál, objednávání obědů, možnost parkování (auto, kolo)
Kontakt: AIR POWER s.r.o., areál Škoda, Jižní Předměstí 2942, 8. brána, hala 2.1.2, Plzeň
email: blanka_strnadkova@airpower.cz
tel.: 378 156 506

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AIR POWER s.r.o.
  • Termin: 20.4.2021
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.8.2021