SANITÁŘ/KA NA INTERNÍ ODDĚLENÍ s náborovým příspěvkem

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace Kraj Vysočina, Třebíč
Plný úvazek

19550 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Pracovní náplň:
o pod odborným dohledem všeobecné sestry nebo jiného zdravotnického pracovníka způsobilého k poskytování ošetřovatelské péče bez odborného dohledu provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné a diagnostické péče.

Požadujeme:
o akreditovaný kvalifikační kurz sanitář (certifikovaný kurz) nebo jinou odbornou způsobilost k výkonu povolání sanitáře dle § 42 zákona č. 96/2004 Sb.
o zdravotní způsobilost k výkonu práce a fyzickou zdatnost,
o smysl pro týmovou práci,
o trestní bezúhonnost,
o očkování proti hepatitidě A.

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o 4. platová třída,
o náborový příspěvek 30.000,- Kč
o dovolená 25 dnů,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč,
- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
- nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Nástup dle dohody.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Kraj Vysočina, Třebíč
  • Plat: od 19550 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.6.2021