TECHNOLOG

TEDOM a.s. Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

30000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Technologická příprava výroby.
Tvorba a optimalizace technologických postupů na základě výkresové dokumentace.
Aktualizace návodek a změn na základě konstrukčních změn.
Spolupráce na tvorbě kontrolních návodek.
Navrhování technologických změn ve výrobním procesu a jejich optimalizace.
Hledáme samostatnou, iniciativní osobnost, která má i výborné komunikační schopnosti.

Požadujeme:
SŠ vzdělání
Praxe v oboru strojírenství (minimálně 5 let)
AJ, NJ výhodou
Znalost práce na PC
Řidičský průkaz skupiny B
Analytické myšlení

Nabízíme:
perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
práce na plný úvazek
nástup možný ihned/dle dohody
odpovídající finanční ohodnocení
podnikové stravování, příspěvek na stravování
zaměstnanecké tarify s možností levného volání a využití datových tarifů
vzdělávací kurzy
zvýhodněné bankovní služby
další firemní benefity (stravenky od nástupu, finanční příspěvek při narození dítěte, jazykové kurzy, zaměstnanecký program O2 Family, zvýhodněné bankovní produkty, výhodné nákupy elektroniky)

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky každý všední den od 10:00 - 13:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TEDOM a.s.
  • Termin: 19.4.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.6.2021