Elektromontér/elektromechanik

CL-EVANS s.r.o. Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

20000 — 30000 Kč

Místo výkonu práce: převážně Severní Čechy, Střední Čechy, Praha - svoz na stavbu z Českolipska zajištěn
Náplň práce:
- elektro montáže, rozvody elektro na stavebních zakázkách společnosti, zřizování elektro přípojek na zařízení stavenišť, údržba elektrorozvaděčů a nářadí
- všeobecná údržba objektu
Požadujeme:
- minimálně SOU obor elektrotechnický
- osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50/1978 Sb. minimálně § 5
- praxe výhodou /vhodné pro absolventy
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- uživatelská znalost MS Office výhodou
- samostatnost, zručnost, zájem o obor
- ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
- vzdělávací programy, školení
- stravenkový paušál, 13. a 14. plat v případě splnění ekonomického plánu
První kontakt emailem nebo telefonicky ve všední dny od 8:00-15:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: CL-EVANS s.r.o.
  • Termin: 3.5.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021