Zpracovatel drůbeže

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Středočeský kraj, Benešov
Plný úvazek

21000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Nádražní 401, Trhový Štěpánov 257 63
Přijmeme dělníka/dělnici do výroby v Trhovém Štěpánově na pozici zpracovatel drůbeže.
Náplň práce: porážka, zpracování a balení kuřecího masa (na jednosměnný provoz), Finanční ohodnocení: 21 000 - 30 000 Kč
Nabízíme: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
První kontakt: e-mailem, telefonicky PO - PÁ 8:00 - 14:00
Jedná se o Program kvalifikovaný zaměstnanec

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Bez vzdělání

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Termin: 16.4.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Benešov
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 15
  • Datum ukončení: 19.6.2021