TRAKTORISTA - MECHANIZÁTOR

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

16980 — 24780 Kč

KO: Hartmanová Hana Ing., tel.: 737 267 063, e-mail: hana.hartmannova@ukzuz.cz
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis do 19.03. 2021 na email: hana.hartmannova@ukzuz.cz pod značkou ZS Pusté Jakartice nebo doručte osobně na ZS Pusté Jakartice. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

Požadavky:
• min. střední vzdělání s výučním listem
• řidičský průkaz sk. B a T

Místo výkonu práce: ZS Pusté Jakartice 17, 747 33 Oldřišov
Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Nabízíme: 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání

Náplň práce:
• řízení, obsluha a seřizování traktorů, speciálních secích a sklizňových strojů při zajišťování odrůdových pokusů,
• řízení, obsluha a seřizování další mechanizace používané na stanici
• zajištění provozu, údržby a oprav dopravních a mechanizačních prostředků

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 16980 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.6.2021