Brigádníci

MP Krásno, a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Dohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

110 Kč

Detail pracovní pozice

Směny dohodou!
Požadujeme: manuální zručnost, fyzickou způsobilost, spolehlivost a chuť pracovat.
Náplň práce: příprava hotových výrobků dle zadaných parametrů pro další zpracování na příslušném stroji (např. ukládání masných výrobků do vaniček), obsluha příslušného stroje, kontrola kvality výstupu, zadávání do informačního systému, úklid svého pracoviště.
Nabízíme: příspěvek na závodní stravování.
První kontakt: telefonicky na čísle 571 855 275 od 7:00 hodin nebo e-mailem na prace@krasno.cz, zn. Brigádník.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
  • Termin: 1.7.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 110 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 17.6.2021