Specialista logistiky a skladového hospodářství

ASUS Czech Service s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

22000 — 24000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hrušovská 2678/20, Moravská Ostrava
1. kontakt telefonicky, e-mailem.

Náplň práce:
- trénování servisních partnerů a pomoc při řešení problémů
- služební cesty za účelem auditování skladových zásob a interních procesů servisních partnerů
- asistování při ukončení spolupráce se servisními partnery
- vytváření a revize pracovních postupů
- registrace inventurních pohybů v rámci skladových systémů regionu EMEA, včetně servisních partnerů, dle platných interních pravidel
- vytváření interních tiketů
- podpora oddělení v rámci ACZS a zároveň celé skupiny ASUS
- příprava dat k analýzám
- analýza a interpretace inventurních pohybů, reportů
- aktualizace interních kontrolních souborů
- podpora inventur (min. 2x ročně)

Požadavky:
- ochota cestovat
- pokročilá znalost AJ - písemná i ústní komunikace
- pokročilá znalost Microsoft Office - Excel, Outlook
- schopnost samostatného řešení problémů
- spolehlivost, pečlivost, zvládání náročných úkolů
- analytické myšlení, schopnost pracovat s čísly
- schopnost vyhledávat a třídit informace
- týmový hráč - spolupráce s ostatními členy teamu

Zaměstnanecké výhody:
- jednosměnný provoz
- motivační bonusy
- příspěvek zaměstnavatele na kartu Multisport
- stravenky
- dodatková dovolená
- sick days
- jazykové kurzy v pracovní době
- permanentky na sportovní aktivity
- volnočasové akce

Nástup ihned (dohodou).

Vhodné i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením (OZP).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ASUS Czech Service s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2021