EXPEDIENT/KA, PLÁNOVAČ/KA VÝROBY

BROTEX Z & J s.r.o. Jihočeský kraj, Písek
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Co děláme?
Vyrábíme ložní textil - přikrývky, polštáře, povlečení, prostěradla atd. Jsme stále se rozvíjející firma, která hledá nové pracovníky do týmu.
Pracovní náplň:
- Plánování výroby pro šicí dílnu
- Zpracovávání přijatých objednávek, podklady pro objednávky materiálů
- Fakturace, příjem a výdej zboží
- Komunikace se zákazníky, telefonicky i elektronicky
- Práce s e-shopem
- Manuální členění objednávek ve skladu, polepování zásilek štítky
Požadujeme:
- Samostatné pracovní nasazení (přes Vánoce větší nápor)
- Zodpovědný, pečlivý a důsledný přístup ke svěřené práci
- Dochvilnost a poctivost
- Znalost PC - excel, world, outlook, účetní systém Pohoda (možné doučit), internet
- Ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem
Možnost platového růstu, příspěvek na stravné, jednosměnný provoz, podpora stále se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní prostředí menší firmy
Své životopisy s fotografií zašlete emailem, poté se s Vámi telefonicky spojíme.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BROTEX Z & J s.r.o.
  • Termin: 12.4.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, Písek
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2021