Stavební rozpočtář / přípravář

GOLDBECK Prefabeton s.r.o. Středočeský kraj, Kutná Hora
Plný úvazek

26000 — 32000 Kč

Náplň práce: Příprava a zpracování rozpočtů a kalkulací staveb, příprava výkazů výměr pro poptávky subdodávek a materiálů pro realizaci, práce s projektovou dokumentací, spolupráce s projekcí a realizací staveb, komunikace s dodavateli.
Požadujeme: Vzdělání ve stavebním oboru (min. SŠ), znalost práce na PC (výhodou znalost AutoCAD), samostatnost, důslednsot, komunikativnost.
Nabízíme: Práce na HPP, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, mzda 26 000 - 32 000.
V případě zájmu pište na uvedený email.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • Termin: 14.4.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kutná Hora
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2021