Kontrolor/ka

PAPERA s.r.o. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

20000 — 29000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: kontrola vychystaného zboží, balení a příprava pro expedici
POŽADAVKY: samostatnost a aktivní přístup k práci, pečlivost a výkonost, znalost práce na PC
NABÍZÍME: pracovní doba: pondělí až pátek, začátek směny v 12:45 hodin, motivující ohodnocení s ohledem na výkonnost, nástup dle domluvy, stravování/stravenky, pracovní oblečení
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (8:00 - 15:30)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PAPERA s.r.o.
  • Termin: 14.4.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 16.6.2021