Brusiči - vzhledové broušení

KPHN a.s. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

27000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
Břízová Monika, tel.: 724 391 544, Po - Pá 8 - 16 hod,
e-mail: monika.brizova@kphn.cz - prosíme o zaslání životopisu,
osobně: Havířská 202, Kolín, každé úterý 9 - 10 hod.

Náplň práce:
Broušení svárů a povrchů nerezových a hliníkových koster, krytů klimatizačních jednotek a plechových dílů dle výkresové dokumentace.

Požadavky:
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme:
Možnost podílet se na mezinárodních projektech pro klíčové hráče na trhu
Zázemí stabilní české společnosti
Systém vzdělávání a školení hrazený společností
Měsíční osobní ohodnocení ve výši 0-21% základní mzdy
Dotované obědy v závodní jídelně
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní program ve výši 3% základní mzdy
Roční odměna dle ekonomických výsledků firmy
Předepsané OOPP.

Pracovní doba:
5,45 - 14,15 hod, 14,15 - 22,15 hod, 22,15 - 5,45 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KPHN a.s.
  • Termin: 14.4.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 13.6.2021