SKLADOVÝ DĚLNÍK/-ICE

Moravskoslezské cukrovary, a.s. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

20000 Kč

KO: Hrancová Sabrina, tel.: 601 075 887 (volejte po-pá 8:00-15:00) e-mail: sabrina.hrancova@agrana.com
Požadujeme:
- SOU, maturita výhodou
- Práce na PC
- Seriózní zájem o dlouhodobé zaměstnání
- Dobrý zdravotní stav pro práci ve směnném režimu - ranní a odpolední směny
- Řízení motorových vozíků výhodou

Nabízíme:
13.plat, kampaňové odměny, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, dotované stravování, sportovní a zážitkové aktivity, 5 týdnů dovolené .

Náplň práce:
- Balení a uskladnění hotových výrobků ve skladu cukru
- Napouštění cisteren
- Obsluha cukerného mlýnu
- Řízení vysokozdvižného vozíku

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Moravskoslezské cukrovary, a.s.
  • Termin: 3.5.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2021