Nákupčí

SPEDOS Servis s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

25000 — 33000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
o zajištění oblasti dodávek materiálu, surovin, strojů a zboží pro výrobní závod
o administrativní agenda spojená s denním využitím PC a vnitropodnikového systému
(vystavování objednávek, jejich kontrola a příjem)
o komunikace s dodavateli, poptávkové řízení, výběr dodavatele, hodnocení dodavatelů, reklamace, kontrolu dodržování smluvených podmínek
o optimalizace skladových zásob a procesů
o jedná se o zástup za MD
Požadované dovednosti:
o SŠ technického nebo ekonomického směru
o zkušenosti v oblasti nákupu minimálně 1 rok
o technické myšlení, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
o aktivní, zodpovědný přístup a samostatnost
o řidičský průkaz B
o znalost AJ (výhodou)
Zaměstnanecké výhody: 22 dní dovolené, 3 dny sickdays, penzijní připojištění, dárkové poukázky na vánoce, odměny při pracovním výročí.
První kontakt: emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SPEDOS Servis s.r.o.
  • Termin: 15.4.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021