Pomocní pracovníci v zahradnictví

Ing. Jaroslav Míček Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazekDohoda o provedení práce

22000 Kč

Náplň práce: zakládání a ošetřování zeleně,výsadby keřů a stromů,řezové práce,úklidové práce,sečení travních ploch,zálivka,sběr listí,kácení stromů,frézování pařezů,zimní údržba komunikací, jedná se o práci v Rožnově a okolí
Nabízíme: prémie, stravné, dopravné..
První kontakt: telefonicky v době od 8 - 18 h. nebo osobně v sídle firmy

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ing. Jaroslav Míček
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 16.6.2021