OBSLUHA VZV a příprava expedice

CPOS s.r.o Středočeský kraj, Nymburk
Plný úvazek

28000 — 32000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadavky:
o praxe s obsluhou VZV (čelní i boční vozíky) nezbytností
o řidičské oprávnění skupiny C výhodou
o znalost prostředí strojírenské firmy a hutního materiálu výhodou
o znalost obsluhy jeřábových strojů výhodou
o pečlivost, svědomitost a důraz na přesné plnění zadaných úkolů

Pracovní náplň:
o obsluha VZV u strojírenské firmy na výrobu ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů
o výpomoc při příjmu a expedici materiálu a hotových výrobků
o výpomoc při přípravě zboží pro expedici
o manipulace hutního a jiného materiálu
o příležitostné jeřábnické práce v areálu společnosti (v závislosti na kvalifikaci)

Nabízíme:
o jednosměnný provoz
o odpovídající platové ohodnocení závislé na množství odpracovaných hodin + prémie
o 5 týdnů dovolené
o dotované stravování v areálu společnosti
o stravenky

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: CPOS s.r.o
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Nymburk
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021