Vedoucí údržby

Flídr metal s.r.o. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

25000 — 32000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování a provádění plánu údržby strojů, nástrojů a výrobních linek, zpracování a provádění plánu preventivní a prediktivní údržby strojů, nástrojů a výrobních linek.
POŽADAVKY: SOU ukončené výučním listem a maturitou a vyšší vzdělání ve strojírenském oboru výhodou, praxe v oblasti údržby výhodou, perspektivní uchazeče o tuto pracovní pozici bez případné praxe zaučíme a rozšíříme jejich odborné a technické znalosti.
Oprávnění na VZV výhodou, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost.
NABÍZÍME: zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, hlavní pracovní poměr, celoživotní vzdělávání, příspěvky na stravování, podíl na hospodářském výsledku firmy,
sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv,
nástup dohodou.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (8:00-17:00)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Flídr metal s.r.o.
  • Termin: 15.4.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2021