Obchodní zástupce - poradce

MyWeb, s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

35000 — 75000 Kč

Přivítáme do našeho týmu komunikativního a cílevědomého jedince, který je flexibilní a má chuť se vzdělávat. Požadujeme trestní bezúhonnost, řidičský průkaz. Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou.

Náplň práce: komunikace s klienty, aktivní obchodní činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, péče o stávající i nově získané klienty, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti

Nabízíme: intenzivní podporu při startu, profesionální školení na vysoké úrovni, náborový příspěvek, reprezentativní kancelář, firemní benefity

Své životopisy zasílejte na email: info@jirimatejicny.cz

Telefon, notebook, mobilní tiskárna, osobní automobil

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MyWeb, s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 13.6.2021