Venkovní prodejce

MARAVEL s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

17000 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup možný ihned!
NÁPLŇ PRÁCE: zodpovídá za poskytování kvalitních služeb zákazníkům na nádvoří čerpací stanice a aktivně prodává paliva a jiné produkty Shell. Do pracovní náplně patří: nabízet a vysvětlovat výhody paliv Shell zákazníkům, čerpat palivo do jejich vozů a provádět kontrolu hladin provozních kapalin, vykonávat povinnosti související s provozem a údržbou čerpací stanice, doplňovat zboží v souladu s pracovním plánem a s bezpečnostními předpisy. Jedná se o práci na směny a to ranní/odpolední.
NABÍZÍME: možnost okamžitého nástupu, stálé zaměstnání s garantovaným měsíčním platem, přátelské prostředí v rámci malého týmu, bonusy dle výkonu, atraktivní motivační programy, slevy na palivo a další.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 737 283 796 v době od 7:00-15:30 hodin, e-mailem na shell8083@csshell.net nebo osobně přímo na pracovišti.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MARAVEL s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 17000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2021