EXPEDIENT/KA

Baloušek, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

18500 Kč

KO: Turková Andrea Ing., tel.: 591 144 415, e-mail: turkova@balousektisk.cz
Požadavky:
-Praxe na podobné pozici výhodou
-Řidičský průkaz na VZV výhodou
-manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
-trestní bezúhonnost
Pracovní náplň:
-balení a expedování výrobků dle objednávek
-potiskování diářů
-přejímka a kontrola výrobků z výroby
-manipulace s ručním a elektrickým VZV (po zaškolení)
Práce ve dvousměnném provozu - Po-Pá (6,00-14,00 hod a 12-20,00 hod).
Motivační ohodnocení po zaučení. Zaměstnanecké výhody-stravenkový paušál, příspěvek na soukromé životní nebo penzijní pojištění

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Baloušek, s.r.o.
  • Termin: 1.7.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 18500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2021