Sociální pracovník

Za sklem o.s. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

29000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Náplň práce: Přímá individuální a skupinová práce s osobami s PAS a jejich rodinami, spolupráce na tvorbě/aktualizaci standardů kvality, vedení sociální agendy.

Požadavky: Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru: sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, sociální patologie, právo nebo speciální pedagogika.
Dobré komunikační a organizační schopnosti, smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost, kreativita, orientace v oblasti poskytování sociálních služeb, sociálních dovedností, ergoterapie, zkušenosti s osobami s PAS, zkušenost se zaměstnáváním osob s PAS.

Zaměstnanecké výhody:
Možnosti dalšího vzdělávání, 25 dní řádné dovolené, možnost prodloužení PS na dobu neurčitou.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Za sklem o.s.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 13.6.2021