ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK/CE VĚDY A VÝZKUMU DO ODDĚLENÍ KONSTRUKCE STROJŮ 8430

Technická univerzita v Liberci Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

38000 Kč

Detail pracovní pozice

CHARAKTER: vědecko-výzkumná činnost uchazeče: 3D tisk kovových a polymerních materiálů. DOVEDNOSTI: publikační mezinárodní aktivity ve výše uvedené vědecké činnosti, příprava a realizace VaV projektů, zkušenosti v oblasti 3D tisku kovů a polymerních materiálů, zkušenosti v oblasti reverse engineering, znalost anglického jazyka na minimální úrovni B2, schopnost sdílet a rozšiřovat know-how, schopnost analýzy současného stavu řešení a inovativních návrhů, vysoká míra kreativity a invence při řešení náročných technických projektů, spolehlivost v dodržování stanovených termínů, schopnost týmové spolupráce, flexibilita a odpovědnost, samostatnost, komunikativnost. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské studium - se zaměřením na strojírenství. PRAC. POMĚR: úvazek 50 %, případně dle dohody, pracovní smlouva bude uzavřena do 30.6.2024 případně dle dohody s možností prodloužení v návaznosti na realizaci projektů a vnitřní předpisy TUL. NÁSTUP: červenec 2021, příp. dle dohody, mzdová třída C1 (R1) dle Vnitřního mzdového předpisu, minimální měsíční tarifní mzda včetně mzdového příplatku: 38.000,- Kč. Možnost výplaty mimořádných odměn v návaznosti na hodnocení výkonu zaměstnance.
Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: a) strukturovaný životopis, b) přehled dosavadní odborné a publikační činnosti, c) doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, d) doklad o znalosti anglického jazyka na úrovni min. B2 nebo ekvivalent (v případě nedodání bude znalost ověřena při ústním pohovoru).
Přihlášku do VŘ včetně dokumentů doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou na výše uvedenou adresu do 13.5.2021.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Mám zájem o pozici

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Technická univerzita v Liberci
  • Termin: 1.7.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 38000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.5.2021

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.