Embedded SW engineer

UNITES Systems a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

35000 Kč

Detail pracovní pozice

EMBEDDED SW ENGINEER
Výše mzdy se bude odvíjet od zkušeností v oboru a bude upřesněna při pohovoru.
POŽADUJEME: Potřebujeme člověka, která má: VŠ vzdělání v oboru informatika, výpočetní technika, matematika nebo elektronika (nebo SŠ s praxí),Velmi dobrou znalost a zkušenost s jazykem C a procesu ladění a testování software (C++/ C# navíc výhodou), Velmi dobrou znalost a zkušenost s VHDL, Znalost práce s mikrokontroléry a periferiemi, Schopnost provádět alespoň základní elektrická měření (osciloskop, multimetr, …) Výhodou znalosti a zkušenosti- Komunikačních protokolů/ sběrnic (SPI, I2C, TCP/IP, USB, FlexRay, CAN, LIN), Znalost assembleru, Platforem/ programů LabView, VEE, CANoe apod., Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 (min.) https://www.unites-systems.com/cs/
NÁPLŇ PRÁCE: Implementace řízení nově vyvíjených komponent našich testovacích systémů postavených na mikrokontrolerech, FPGA nebo platformě Beaglebone black. Podílení se na tvorbě specifikace. Ladění implementovancýh řešení, odstraňování chyb. Revize kódu. Testování. Optimalizace. Dokumentování hotových řešení. Komunikace se zákazníkem
NABÍZÍME: A co nabízíme my? Práci v menším kolektivu. Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí. Práci v malé české firmě, která dodává své výrobky do celého světa. Přátelský kolektiv, kolegy jako své kamarády. Relaxační místnost - pingpong, kulečník, šipky dětský koutek pro zaměstnance, kteří potřebují občas pohlídat své dítko. Výuku angličtiny v pracovní době. Občerstvení na pracovišti - kávovary, minibar plný dobrot, vitamínů i zmrzliny. Firemní akce (společně oslavujeme všechny firemní úspěchy, divadlo, sportovní odpoledne, vánoční večírek s vlastní hudební firemní skupinou, vinný sklípek, turnaj v pingpongu, MDŽ, Mikuláš,…). Dále: 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick Days. Příspěvek na penzijní/životní připojištění po 2 odpracovaných letech ve výši 750 Kč. Příspěvek na vzdělání. Stravenkový paušál ve výši 75 Kč/ odpracovaný den. Svobodu v příchodu a odchodu z práce. Máme flexibilní pracovní dobu, a tak pokud si budete potřebovat něco zařídit, nebude s tím žádný problém. Máme rádi přímost a důvěru. Věříme svým lidem.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Hana Šafaříková, tel.: 606 054 803 ve dnech od PO do ST od 9:00 do 14:00 hodin. Případně emailem na adresu: hsafarikova@unites.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: UNITES Systems a.s.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2021