Projektant junior

ABB s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

27000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt e-mailem.

Do ABB v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektant/ka junior.

Náplň práce:
- po nástupu se seznámíte s chodem oddělení, výrobou Rozvaděčů NN a zaškolíte se na práci v programu ePlan, SAP aj.
- následně začnete s tvořením požadované technické dokumentace k zakázkám pod vedením
zkušeného kolegy, postupně přejdete k samostatné práci na projektech

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického směru (silnoproud, slaboproud)
- schopnost komunikovat v ČJ a AJ na pokročilé úrovni
- znalost 2D/3D konstrukčního programu (AutoCAD, Inventor, ePlan)

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, jazykové kurzy

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ABB s.r.o.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2021