Úklid - ranní nebo odpolední, zkrácený úvazek

SUEZ CZ a.s. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Zkrácený úvazek

11200 — 11200 Kč

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (V pracovní dny mezi 8:00 a 15:00.)
Vhodné i pro OZP.

Požadujeme pracovitost, pečlivost, aktivní přístup, výhodou jsou zkušenosti s úklidem.
Náplň práce:
Úklid kanceláří, šaten, sociálek, koupelen.
Pracuje se od pondělí do pátku, pracovní doba buď na ráno (začátek od 5:00) nebo na odpoledne (začátek od 14:30).

Změstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravenky, kafeterie, zaměstnanecké slevy a další

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SUEZ CZ a.s.
  • Termin: 12.4.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 11200 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.6.2021