TECHNIK / TECHNIČKA PRO LIKVIDACI POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ NA VOZIDLECH

Global Expert, s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

28000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup 1.5.2021
- Náplň práce: provádění prohlídek a fotodokumentace havarovaných vozidel, kalkulace nákladů na opravu, oceňování vozidel, stanovení skutečné škody na vozidlech.
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření), znalost motorových vozidel,
dobrá uživatelská znalost PC, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, rozhodnost, spolehlivost, flexibilita, výhodou znalost procesu likvidace pojistných událostí a praxe v pojišťovnictví, výhodou praxe v autoopravárenství.
- Nabízíme: Flexibilní pracovní dobu, kterou si určujete sami s ohledem na potřeby klientů, kancelář v rámci Home office, pracovní poměr a pracovní doba od pondělí do pátku, služební vozidlo a telefon k využití i pro soukromé účely, stravenky (110 Kč/den), příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč a příspěvek na životní pojištění až 3150 Kč, cestovní pojištění zdarma, které platí po celém světě, 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days, další benefity formou kafeterie, přátelské firemní prostředí, jistotu a stabilitu zaměstnání v perspektivní firmě.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Černíková Hana Ing., tel.: 727 974 288, e-mail: hcernikova@koop.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Global Expert, s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.5.2021