Pracovník/ce v sociálních službách - sociálně terapeutická dílna (ambulantní služba)

NADĚJE Zlínský kraj, Vsetín
Zkrácený úvazek

11500 Kč

Možnost prodloužení pracovního poměru, doplnit si kvalifikaci 150 hod. kurzem.

POŽADUJEME: vzdělání min středoškolské s maturitou, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.); výhodou zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením a ŘP sk. B - aktivní řidič; soulad s posláním NADĚJE; respektující přístup k lidem, orientace na podporu a integraci; uživatelská úroveň práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práce. Nesplnění některého z kvalifikačních kritérií uchazeče automaticky nediskvalifikuje, (mimo trestní bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti).
NÁPLŇ PRÁCE: Pomáháme lidem se zdravotním postižením udržovat a rozvíjet pracovní dovednosti. Usilujeme o možné uplatnění v placeném zaměstnání a jejich samostatnější fungování v životě. Sociálně terapeutické dílna je ambulantní sociální služba (na adrese Vsetín, Rokytnice 327), kde lidé s mentálním postižením trénují pracovní dovednosti v těchto pracovních programech: výtvarník, hospodář, zahradník a řemeslník. Aktivity v dílně s klienty služby:
nakupujeme, vaříme, hospodaříme s financemi, uklízíme, pracujeme na zahradě, staráme se o zvířata, pracujeme se dřevem, renovujeme starý nábytek, čalouníme, učíme se pracovat s nářadím, učíme se nové výtvarné techniky, šijeme, tiskneme grafiku, chodíme na praxe do firem, sestavujeme životopis, hledáme brigádu/práci, připravujeme se na pracovní pohovor a placenou práci.
NABÍZÍME: 30 dní dovolené, odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, supervize
PRVNÍ KONTAKT: Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis e-mailem na: jitka.nemcova@nadeje.cz, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NADĚJE
  • Termin: 1.7.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 11500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.6.2021