Spolupráce se Škoda Auto (lisovna, svařovna, logistika)

C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazek

45000 — 55000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Škoda Auto Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: +420 725 062 098 (7-19 hod.), e-mail: Veronika.Machacova@c-p-s.de

Vaše náplň práce:
- Účast při realizaci technických zadání
- Účast na gremiích
- Práce v automobilovém průmyslu
- Podílení se na projektech v oblasti plánování značky

Váš profil:
- Znalosti v daném oboru
- VŠ v daném oboru
- znalost německého, nebo anglického jazyka na úrovni B2

Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 7
  • Datum ukončení: 10.7.2021