Autolakýrnici - nástupní bonus 30.000,- Kč

AUTOKLEVER spol. s r.o. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazek

30000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

z: 09.04.2021 AUTOLAKÝRNÍK - nástupní bonus 30.000,- Kč0.
Vaší hlavní náplní práce bude provádění kompletního procesu lakování vozidel a zajišťování přípravných prací před lakováním. Dále vyhledávání kódu barvy/coloristika a příprava vzorků barvy.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• SOU – vyučení v oboru
• praxi v oboru
• řidičský průkaz sk. B
• spolehlivost, samostatnost a loajalitu
• trestní bezúhonnost
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
• práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
• zázemí moderní, prosperující společnosti
• osobní rozvoj a další vzdělávání
• odpovídající platové ohodnocení a benefity
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na stravování.
Kontakt: Marie Košíková, e-mail: kariera@autoklever.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AUTOKLEVER spol. s r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.6.2021