Firemní recepční - vrátný

KASPER KOVO s.r.o. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

20000 Kč

Detail pracovní pozice

FIREMNÍ RECEPČNÍ - VRÁTNÝ
Stručný popis pracovní pozice
•kontakt s vnějším prostředím a jeho propojování s firmou, tj. přijímání návštěv, zákazníků, spolupracovníků, dodavatelů
•vykonávání pracovní činnosti v souladu s Pravidly k zajištění ochrany majetku v areálu společnosti
•odpovědnost za vedení předepsané písemné dokumentace
•přijímání a předávání informací, tiskovin a zásilek ve vnitřním styku firmy
•získávání, udržování a obnovování znalostí potřebných k výkonu své pracovní činnosti
Požadujeme
•vyučen, případně SŠ vzdělání
•flexibilitu a zodpovědnost
•praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
•práce v nepřetržitém provozu
Nabízíme
•dlouhodobou perspektivu uplatnění
•odborný růst
•příjemné pracovní prostředí
•motivující ohodnocení
•zaměstnanecké benefity
•nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity
•příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
•příspěvek na penzijní připojištění
•příspěvek na letní dětské tábory
•stravenky a cestovné na mimořádné směny
•měsíčně – stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace
a aktivně používaný cizí jazyk
•Flexipasy na kulturu a volný čas
•dotované občerstvení z výdejních automatů
•dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
•pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při
mimořádných životních událostech
•a další benefity dle aktuální nabídky
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kasperkovo.cz | kaspergroup.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KASPER KOVO s.r.o.
  • Termin: 12.4.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.6.2021