ŘIDIČI NÁKLADNÍCH VOZIDEL C+E, OBSLUHA HYDRAULICKÉ RUKY

Logistics Solution, a.s. ,
Plný úvazek

38000 — 48000 Kč

Detail pracovní pozice

A16 z:9/4/2021
Náplň práce:
- řidiči nákladního vozidla C+E zajišťující přepravu dřeva z lesa do vyrobních závodů
- řidiči si sami nakládají v lese a i sám skládá ve výrobním závodě.
Požadujeme:
- samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- předpokladem je platný profesní průkaz, karta řidiče do tachografu a dopravně psychologické vyšetření dle zk.č.361/2000Sb.
- oprávnění na hydraulickou ruku výhodou, případně zajistíme proškolení a zácvik.
Nabízíme:
- rozpis práce na týden dopředu, moderní vozový park, zázemí největší dopravní firmy zabývající se odvozem dříví
- penzijní příspěvek.
Kontaktujte nás na čísle 73953887 a staňte se členem našeho týmu. Stránky společnosti www.losas.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Logistics Solution, a.s.
  • Termin: 15.4.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 38000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 12.6.2021