Posádka stavebního stroje

Skanska a.s. ,
Plný úvazek

20000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu Pardubice.
Náplň práce: Realizace pokládky asfaltových směsí na stavbách dopravního charakteru (silnice, mosty)
Požadujeme: Vyučení v technickém oboru, zdravotní způsobilost, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost a flexibilitu
Výhodou: strojnický průkaz (jakákoliv odbornost), je možné kvalifikaci u nás získat, oceníme 2 roky praxe na podobné pozic, není podmínkou, řidičský průkaz skupiny B
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění až 1.000,-Kč, denní příspěvek na stravné ve výši 60,50,-Kč za odpracovanou směnu, další zvýhodnění u partnerů
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (všední dny 10:00 - 12:00, 13:00 - 15:00).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Skanska a.s.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 30.4.2022