Referent odd. Hospodářské správy

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

21260 — 31240 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Lihovarská 1335/9, Ostrava - Radvanice
Kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- samostatně vypracovává a projednává přípravné dokumentace a projekty rozsáhlých, významných a technických náročných staveb a technologických zařízení včetně jejich projednávání s příslušnými orgány a organizacemi
- posuzování stavu zejména administrativních budov a areálů z hlediska nákladů na rekonstrukci
- samostatné vypracování a projednávání přípravných projektů, architektonických návrhů,resp. studií, rozsáhlých a složitých investičních celků, zejména pak rekonstrukcí včetně jejich orientačních rozpočtů
- příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu

Požadavky:
- zkušenosti ve státní správě nebo samosprávě v oblasti stavebního zákona výhodou
- zkušenosti v oblasti veřejných zakázek výhodou
- samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost
- státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
- trestní bezúhonnost
- splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.
- vysokoškolské vzdělání získané v magisterském studijním programu v oboru právo

Nabízíme:
- dovolená 5 týdnů, indispoziční volno 5 dní, příspěvek na stravování ve formě stravenek.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

  • Zaměstnavatel: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 21260 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.4.2021