Všeobecná sestra - Oddělení klinické imunologie a alergologie

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Plný úvazek

26700 — 39410 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na Kabátě 229, Ústí nad Labem
Náplň práce
Práce sestry v ambulanci klinické imunologie a alergologie
Požadujeme
Střední zdravotnická škola nebo Vyšší zdravotnická škola
Obor všeobecná sestra nebo dětská sestra
Práce na PC
Zdravotní způsobilost
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
Nabízíme
Plný úvazek
Jednosměnný provoz pondělí až pátek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
6 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenky
Kontakt:
na e-mail.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
  • Plat: od 26700 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.5.2021