Provozní elektrikář

MP Krásno, a.s. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

21000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Martinovská 3648/10, Ostrava - Martinov
Kontakt e-mailem: prace@krasno.cz

Požadujeme:
SO/SŠ v oboru elektro; platné osvědčení z vyhl.č. 50/78 Sb., §6 a více; praxi v oboru min. 3 roky; technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost.

Náplň práce:
Běžné opravy a údržba strojů a zařízení, preventivní prohlídky strojů a zařízení umístěného na přiděleném středisku; běžná instalace el. zařízení např. osvětlení, zásuvkové obvody a přívody k pracovním strojům, odstraňování viditelných závad a závad po revizích el. zařízení s písemným stvrzením odstranění zjištěných závad.

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, systém firemních benefitů: příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, rekondiční pobyty, bezúročné půjčky, roční bonus, vnitropodniková síť T-Mobile, zaměstnanecké balíčky, dovolená navíc.

PP na dobu určitou půl roku od nástupu - poté prodloužení dle ZP. Datum nástupu dle domluvy.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.6.2021