Odborný rada - psycholog

Úřad práce České republiky Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Služební poměr

22980 Kč

v Oddělení zaměstnanosti Odboru zaměstnanosti a EU
Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem

Hlavní náplň činnosti:
Koordinace a usměrňování jednotlivých oborů služby úřadu práce, zejména zaměstnanost, poradenství pro volbu povolání a rekvalifikace. Provádění psychologického poradenství
v oblasti profesní orientace, změny a volby povolání, kariérové poradenství pro mladistvé, osoby zdravotně znevýhodněné a rizikové skupiny. Provádění psychologických vyšetření
a diagnostiky za účelem zjištění aktuálního psychického stavu klientů. Provádění krizové intervence při řešení životních situací klientů.

Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně vzdělání v magisterském studijním programu. Služebním předpisem Úřadu práce České republiky č. 7/2017 je tato podmínka zpřísněna a je vyžadováno odborné zaměření vzdělání: absolvování vzdělání v oboru psychologie na vysoké škole v České republice nebo obdobné vzdělání ze zahraničí, které je v České republice uznáváno jako rovnocenné.
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy (plat min. od 22 980 Kč)
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup 1. června 2021
- místo výkonu: Ústí nad Labem
- pracovní poměr na dobu neurčitou
Bližší podrobnosti k volné pracovní pozici naleznete na:

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 6. května 2021, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Ústí nad Labem, Dvořákova 1609/18, 400 21 Ústí nad Labem, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž
v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna.ul@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 6sbzpx5. K žádosti dále žadatel přiloží strukturovaný profesní životopis.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2021/37756-78099813".

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
  • Plat: od 22980 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.5.2021