Obsluha strojů na balení - skladník eshopu

PROFIZOO s.r.o. Středočeský kraj, Kutná Hora
Plný úvazek

22000 — 26000 Kč

Náplň práce: příprava a balení zásilek na balících strojích, manipulace se zbožím (některé zásilky mají hmotnost nad 15 kg), vyskladňování, zaskladňování.
Dosažená mzda je závislá na množství a kvalitě odvedené práce.
Požadujeme: fyzickou zdatnost, ochotu pracovat; samostatnost; zručnost; odpovědnost; pečlivost.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.
V případě zájmu pište na uvedený email nebo volejte.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PROFIZOO s.r.o.
  • Termin: 7.4.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kutná Hora
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2021