Dělník/ce potravinářské výroby - úklid střediska bourárna

MP Krásno, a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

19000 — 22000 Kč

Detail pracovní pozice

DĚLNÍK/CE POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - ÚKLID STŘEDISKA BOURÁRNA
Nástup možný ihned - dle dohody. Pracovní poměr na 6 měsíců s možnosti prodloužení.
POŽADUJEME: Pečlivost a důslednost v oblasti úklidu, zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: Sanitace a dezinfekce výrobních prostor, strojů, zařízení a manipulačních prostředků na středisku Bourárna, třídění a úklid výrobního odpadu. Jedná se o manuálně jednoduchou práci s důrazem na pečlivost při úklidu.
NABÍZÍME: Jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; 30,-Kč příplatek za noční hodinu; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování
příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Dagmar Klímková, tel.: 571 855 275 v pracovní dny od 7:00 hod., emailem na adresu: prace@krasno.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
  • Termin: 15.4.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.6.2021