Prodavač / Prodavačka lahůdek

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Liberecký kraj, Semily
Plný úvazekDohoda o provedení práce

19600 Kč

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Jilemnici PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.
Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.

Náplň práce:
-Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
-Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
-Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
-Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
-Kontrola kvality a čerstvosti zboží
-Dodržování hygienických zásad
-Dodržování pravidel HACCP
-Komunikace a obsluha zákazníků
-Obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:
-Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
-Praxi s prodejem zboží
-Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
-Zodpovědný přístup k práci
-Samostatnost
-Zdravotní průkaz

Nabízíme:
-Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu
-Práci ve stabilní české společnosti
-Zajímavé finanční ohodnocení
-Stravenkový paušál
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Odměnu za práci o víkendech a svátcích
-Slevové poukázky na nákup zboží
-Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
-Odměna za výročí narození
-Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
-Multisport karta
-Zaškolení na prodejně

kontakt: osobně (v pracovní den do 13:00 hod.,), e-mailem, telefonicky od 8:00 do 18:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Semily
  • Plat: od 19600 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.6.2021