švadelna, krejčí dámských oděvů, asistentka prodeje

V bílém s.r.o. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

24000 — 42000 Kč

MÍSTO VÝKONU : Vinohradská č.p. 1417/81, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Mgr. Eva Hřibová, tel.: 777 881 181, e-mail: eva@vbilem.cz

Pro nádherný svatební salon v centru Prahy hledáme švadlenu/asistentku prodeje v jednom.

Práce na HPP, 10.00-18.00 nebo 12.00-20.00

Náplň práce:
komunikace se zákaznicemi
asistence při zkoušení svatebních šatů
šití/úpravy svatebních šatů
administrativa

Požadujeme:
skvělé komunikační schopnosti a příjemné vystupování
znalost práce na šicím stroji, manuální zručnost
cit pro módu, design
vysoká úroveň šicích/krejčovských schopností
samostatnost, odpovědnost

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: V bílém s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.8.2021