Řidič/ka sk. B

GTH catering a.s. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

16800 Kč

83221 Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
ZamK
Místo výkonu práce: provozovna GTH, v areálu Liberty Ostrava, a.s., Vratimovská 689, Ostrava - Kunčice
Kontakt osobně po předchozí domluvě na adrese provozovny, e-mailem, telef. Po-Pá 7-15 hod.

Pracovní náplň:
- zajištění rozvozu jídel, výrobků a zboží
- manipulace s jídly, výrobky a zbožím
- nakládka, vykládka

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v řízení malých dodávkových vozů výhodou
- vyučení v oboru speditér, logistika
- komunikativní znalost českého jazyka

Nabízíme:
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti
- zaměstnanecké benefity, zvýhodněné stravování
- nástup dohodou
- penzijní připojištění, prémie, mobilní tarif

Pracovní doba cca cca 05:00-13:30 hod. nebo 10:00-18:30 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GTH catering a.s.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 16800 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 3.6.2021