Ostraha prodejny Penny Market

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazekDohoda o provedení práce

100 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Horní 298/65a, Ostrava - Dubina
1. kontakt e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hod. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme: Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme. Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Nabízíme: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 100 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 3.6.2021