OSTRAHA PRODEJNY PENNY MARKET (HPP, DPP)

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Plný úvazekDohoda o provedení práce

100 Kč

Detail pracovní pozice

A11 z:31/3/2021 (HPP, DPP)
Náplň práce:
- pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme:
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování
- předložení výpisu z RT
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou
- Certifikát strážného zajistíme.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyt
- možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 8.00-17.00 hod., na mail:nabor.centrum@bohemiamarten.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
  • Plat: od 100 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 3.6.2021