Odborný/vrchní referent – poradce pro zaměstnavatele v projektu " Podpora zaměstnanosti dlouhodobě evidovaných uchazečů o zaměstnání (PDU)"

Úřad práce České republiky Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

18800 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: Spolupráce s dalšími útvary ÚP ČR (např. monitoring zaměstnavatelů, statistiky, požadavky zaměstnavatelů, volná pracovní místa, poradenství a zprostředkování). Spolupráce se zaměstnavateli před nástupem UoZ do zaměstnání (např. vzájemná komunikace při zjišťování vstupních předpokladů či před absolvováním případné rekvalifikace nebo poradenské aktivity). Příjem žádostí od zaměstnavatelů, příprava podkladů pro komisi APZ, příprava dohod se zaměstnavateli, administrace a výplata měsíčních příspěvků, provádění veřejnosprávních kontrol, příprava podkladů pro žádost o platbu, administrace projektu na KrP ÚP ČR a párování vhodných UoZ na pracovní místa. Odpovídající znalost Microsoft Office (zejm. Exel, Word, Outlook).
POŽADAVKY: vzdělání střední s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání, Odpovídající znalost Microsoft Office (zejm. Exel, Word, Outlook).
KONTAKT: Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 19. dubna 2021, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR,
Krajská pobočka v Pardubicích, Boženy Vikové – Kunětické 2011, 530 02 Pardubice , nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna.pa@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 4p2zpna. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2021/36185-78099809“.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 17.5.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 18800 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.6.2021