Inženýr/ka kvality

NC Line a.s. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazek

33000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

z: 29.03.2021
Požadujeme:
- Magisterský studijní program v oboru ekonomika a management, strojírenství nebo řízení kvality, popř. středoškolský studijní program v těchto oborech
- 3 popř. 5 let praxe v oborech řízení kvality
- Práce na PC - Microsoft Office
- Orientace v technických normách
- Čtení strojírenských výkresů
- AJ a/nebo NJ písemnou i ústní formou na komunikační úrovni
Náplň práce:
- Řízení procesu budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů.
- Stanovení interních směrnic a norem kvality a zajištění jejich dodržování.
- Zpracovává organizační normy ve společnosti
- Vystavuje, eviduje, koordinuje a řídí řešení nápravných opatření
- Provádění konzultační a poradenské činnosti v oboru zvyšování a hodnocení kvality.
- Zpracovává plány kvality nových výrobků (kontrolní plány)
- Stanovuje druhy a četnost kontrol
- Projednává a vyřizuje reklamace a neshodné výrobky
- Spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace, řízení a účast na poradách.
- Analýza pracovních postupů a procesů, podávání návrhů na zlepšení s cílem zvýšení efektivity plnění pracovních úkolů.
- Koordinace implementace systému jakosti
- Navrhuje opatření k odstranění zjištěných neshod a jejich příčin
- Řízení, evidence a distribuce dokumentace v rámci systému jakosti
- Plánování a provádění interních prověrek systému řízení
- Podílí se na zpracování organizačních norem ve společnosti
- Vystavení a vedení evidence nápravných opatření
- Interní a dodavatelské audity
- Reporting
Zaměstnanecké výhody: Dotované stravování - 30 Kč/oběd, příspěvek na životní pojištění po roce zaměstnání ve výši 1 500,- Kč/měsíčně, zvýhodněné podmínky mobilního operátora, odměny při významných pracovním a životních jubileích, bezplatné právní a finanční poradenství
Kontakt: Bc. Tereza Birošíková, telefonicky na č.: 603 309 636, písemně na email: birosikova@ncline.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NC Line a.s.
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 33000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.6.2021