Odborný/vrchní referent – poradce pro cílovou skupinu v projektu „Outplacement"

Úřad práce České republiky Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

18800 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování poradenských, informačních a vzdělávacích činností v oblasti zaměstnanosti, volby a změny povolání a rekvalifikace zájemců a uchazečů o zaměstnání. Zajišťování vstupu účastníků do projektu, provázení účastníka celým projektem, zajištění poradenských aktivit účastníka projektu, individuální posuzování situace a předpokladů účastníka, vedení záznamů aktivit účastníka projektu, realizování motivačních pohovorů, zajištění příp. doprovodu účastníka projektu na výběrová řízení k zaměstnavateli, párování vhodných účastníků na pracovní místa, spolupráce se zaměstnavateli před nástupem do zaměstnání, spolupráce s dalšími útvary Úřadu práce ČR (např. monitoring zaměstnavatelů, statistiky, požadavky zaměstnavatelů, volná pracovní místa).
POŽADAVKY: vzdělání střední s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
KONTAKT: Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 07. dubna 2021, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR,
Krajská pobočka v Pardubicích, Boženy Vikové – Kunětické 2011, 530 02 Pardubice , nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna.pa@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 4p2zpna. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2021/35076-78099809“.

více informací o výběrovém řízení naleznete na https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-poradce-pro-cilovou-skupinu-v-projektu-out-kop-svitavy-07-04-2021

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 17.5.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 18800 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.6.2021